Strona główna Aktualności
06 Maj 2024
W trakcie wydarzenia
I Mundurowy Zlot Motocyklowy

W sobotę, 4 maja na terenie Sanktuarium Maryjnego na Pólku odbył się I Mundurowy Zlot Motocyklowy zorganizowany przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Podczas trwania imprezy Komenda Powiatowa Policji zorganizowała stanowisko profilaktyczne, przy którym policjanci wszystkim zainteresowanym przybliżyli tajniki swojej służby oraz zaprezentowali sprzęt, który używany jest każdego dnia w służbie. Ponadto na stoisku odbyła się promocja zawodu policjanta w trakcie, której zainteresowane osoby mogły się dowiedzieć jak wygląda nabór do policji. Rowerzyści mogli oznakować swoje rowery.

Celem spotkania była integracja środowiska służb mundurowych oraz propagowanie kampanii "Jednośladem bezpiecznie do celu".

W zlocie udział wzięły Starosta Kępiński Alicja Śniegocka i Radna Rady Powiatu Kępińskiego Alina Puchała.