08 Grudzień 2016

Wielka niespodzianka z okazji mikołajkowego święta spotkała uczniów ZSS. Z wizytą przyjechał lider zespołu After Party - Patryk Pegza.

Dzieci przyjęły swojego idola z wielkim aplauzem. Szósty grudzień to Mikołajki, dlatego wokalista przywiózł ze sobą wiele prezentów, którymi obdarował wszystkich uczniów. Największą atrakcją  okazał się krótki koncert, podczas którego wspólnie śpiewano takie przeboje jak "Bujaj się" czy "Ona lubi pomarańcze". Patryk chętnie pozował do zdjęć. Kto tylko miał ochotę mógł liczyć na wspólną fotkę i autografy. Na koniec świątecznej wizyty lider zespołu After Party złożył odcisk swojej dłoni na pamiątkę tego niezapomnianego spotkania. Oczywiście nie zabrało prawdziwego Mikołaja, który jak co roku przyjeżdża do naszej szkoły, by wręczyć dzieciom słodkie upominki. W szkole w tym dniu odbył się również Turniej Mikołajkowy, na który słodkie nagrody ufundował Starosta Powiatu Kępińskiego. Ten dzień pełen emocji i wzruszeń na długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

Nie znaleziono galerii.