07 Wrzesień 2017

Starostwo Powiatowe w Kępnie, Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice oraz Nadleśnictwo Syców serdecznie zapraszają do udziału w zawodach sportowych.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 29 września 2017 r. w Różyczce koło Piotrówki oraz na terenie lasów Leśnictwa Smardze. Start pierwszych zawodników nastąpi o godz. 10:00.

Uczestnicy zostaną podzieleni na następujące kategorie wiekowe:

• KM 10N*              - Klasy III , IV i młodsze szkół podstawowych (roczniki 2007-2008 i młodsze)
  • KM 12                    - Klasy V i VI szkół podstawowych (roczniki 2005-2006)
  • KM 14                    - Klasy VII szkół podstawowych oraz II gimnazjów (roczniki 2003-2004)
  • KM 16                    - Klasy III gimnazjów oraz I szkół ponadgimnazjalnych (roczniki 2001-2002)
  • KM  18                   - Klasy II-IV szkół ponadgimnazjalnych (roczniki 2000 i starsze)
  • SENIOR K/M     - dla wszystkich chętnych nie będących już uczniami

O przydziale do właściwej kategorii wiekowej ostatecznie będzie decydował rocznik uczestnika.
* -Trasa dla kategorii K10N i M10N będzie wstążkowana.
Organizator zastrzega sobie prawo łączenia kategorii w przypadku małej ilości zgłoszonych uczestników.

Gospodarze zapewniają pełną, techniczną obsługę zawodów, dyplomy uczestnictwa, dla najlepszych medale i nagrody, opiekę medyczną, zaplecze sanitarne, napoje i ciepłą kiełbaskę. Zawody zostaną przeprowadzone w oparciu o elektroniczny system pomiaru czasu SPORT-IDENT. Start w zawodach jest bezpłatny. Bezwzględnie jednak obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału.

Regulamin zawodów do pobrania na stronie internetowej organizatorów (www.lzd-siemianice.home.pl).

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z podstawami tej dyscypliny sportowej lub poprawić swoje umiejętności,  pracownicy LZD Siemianice zorganizują dwa treningi poprzedzające Mistrzostwa.

Pierwsze odbędą  się w sobotę 16 września, a drugie 23 września.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zbiórka przy bramie wejściowej do Arboretum w Laskach, o godz. 08:30. Trening poprowadzą Radosław Ertel - kontakt 509 933 774,  Grzegorz Kupczak - kontakt 792 655 057 oraz Krystyna Ruda-Ertel - kontakt 509 933 780 . W zajęciach może uczestniczyć każdy, kto potwierdzi u prowadzącego swój udział  najpóźniej na dwa dni przed wyznaczonym terminem. Osoby niepełnoletnie muszą przedłożyć prowadzącemu pisemną zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna (wzór oświadczenia do pobrania na stronie internetowej LZD Siemianice oraz poniżej).

Dodatkowe informacje na temat zawodów i BnO można znaleźć na stronie LZD Siemianice (www: lzd-siemianice.home.pl).

CZEKAMY NA CIEBIE - DO ZOBACZENIA !!!

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Oświadczenie rodzicielskie 17-09-07 15:28 25KB pobierz plik: Oświadczenie rodzicielskie