22 Wrzesień 2017

W dniu 20 września 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Kępnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Już po raz dziewiętnasty w ramach Licealiady, zawody zorganizowali: Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Na zmagania w konkurencjach biegowych i technicznych stanęło ponad sto zawodniczek i zawodników reprezentujących trzy szkoły ponadgimnazjalne z naszego powiatu.

Przeprowadzono piętnaście konkurencji biegowych i osiem konkurencji technicznych. Pamiątkowe medale dla trzech pierwszych zawodników i dyplomy ufundował Starosta Kępiński Witold Jankowski. W jego imieniu nagrody wręczył Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.

W załączeniu tabela wyników.

Nie znaleziono galerii.

kategoria: Powiązane pliki [1]