04 Październik 2016

Blisko 200 zawodników i zawodniczek wystartowało w rozegranych w piątek, 30 września II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Biegu na Orientację. Organizatorem imprezy był Powiat Kępiński i Leśny Zakład Doświadczalny w Siemianicach.

W tym roku oprócz licznej reprezentacji  uczniów z powiatu kępińskiego dopisali także przedstawiciele klubów sportowych z województwa łódzkiego i Dolnego Śląska.

Zawody rozegrano na terenie byłej bursy studenckiej w Nowej Wsi koło Lasek, na terenach  Leśnictwa Doświadczalnego Laski.

Dla uczestników przygotowano pięć kategorii startowych. Zawodnicy mieli zapewnioną  pełną, techniczną obsługę zawodów, dyplomy uczestnictwa,  medale i nagrody, opiekę medyczną, zaplecze sanitarne, napoje i ciepłą kiełbaskę.

Zawody zostały przeprowadzone w oparciu o elektroniczny system pomiaru czasu SPORT-IDENT. Start w zawodach był bezpłatny. Koszty z nim związane pokrył samorząd powiatowy.

Dodatkowo jeszcze przed mistrzostwami pracownicy LZD Siemianice zorganizowali treningi poprzedzające zawody.

Nagrody zwycięzcom wręczali dyrektor LZD Siemianice - Iwo Gałecki, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie - Andrzej Jóźwik oraz naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu Kępińskiego - Marcin Wiśniewski.

Wyniki zawodów w załączeniu poniżej.

Nie znaleziono galerii.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Międzyczasy 16-10-04 07:48 215.81KB pobierz plik: Międzyczasy