13 Październik 2017

12 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody wręczyła wicestarosta Grażyna Jany, która w imieniu władz powiatowych pogratulowała wyróżnionym sukcesów, podziękowała za trud i zaangażowanie w podnoszenie jakości powiatowej oświaty a także złożyła życzenia wszelkiej pomyślności dla nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim. W imieniu Rady Powiatu życzenia dla wszystkich pracowników oświaty złożył przewodniczący Stanisław Baliński.

Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Bogumiła Drobina – ZSP Nr 1 i Elwira Leśniewicz-Drzazga PPP oraz nauczyciele: Edyta Rybczyńska i Marek Froń z LO Nr I im. mjra H. Sucharskiego, Agnieszka Krysiak i Ewa Kowalczyk-Mikołowska z ZSP Nr 1, Ewa Jobczyk i Romana Grycman z ZSP Nr 2 oraz Magdalena Mikołajczyk i Magdalena Misiak-Hojka z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W uroczystości wzięli także udział: członkowie Zarządu Powiatu Krystyna Możdżanowska i Zenon Kasprzak, sekretarz Magdalena Osada, skarbnik Marcin Trojak, prezes oddziału ZNP Wiktor Gruszka, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Nie znaleziono galerii.