25 Lipiec 2016

Podinspektor  Robert Ciesielski pełnić będzie obowiązki Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Waldemara Tyrańskiego,  który odszedł na emeryturę. Zarówno odchodzącemu komendantowi, jak i nowemu sternikowi kępińskiej policji życzenia złożyły samorządowe władze Powiatu Kępińskiego.

Starosta Witold Jankowski wspólnie z wicestarostą Grażyną Jany wręczyli odchodzącemu na emeryturę mł. insp. Waldemarowi Tyrańskiemu pamiątkowy upominek. Obu komendantów odebrało też okolicznościowe życzenia.

Przekazanie obowiązków w obecności samorządowców, przedstawicieli prokuratury, sądu i innych służb miało miejsce w poniedziałek,  25 lipca w Starostwie Powiatowym w Kępnie.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji rozkaz personalny przywiózł jego zastępca, insp. Roman Kuster.

Nowy Komendant, podinsp. Rober Ciesielski był do tej pory I zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie. Służbę pełni od 25 lat i od początku związany jest z jednostką w Kępnie.

Nie znaleziono galerii.