07 Wrzesień 2016

W dniu 6 września br. w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się spotkanie Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego z Burmistrzem Miasta i Gminy Kępno oraz z Wójtami Gmin Powiatu Kępińskiego w sprawie utworzenia oddziału ortopedycznego w SP ZOZ w Kępnie.

W spotkaniu udział wzięli również Dyrektorzy SP ZOZ w Kępnie Andrzej Jackowski i Marian Olejniczak, dr Jakub Krawczyk - ortopeda oraz  Stanisława Bachan. Uczestnicy spotkania pozytywnie zaopiniowali propozycję utworzenia oddziału. Starosta Powiatu Kępińskiego i włodarze gmin zadeklarowali pomoc finansową w realizacji tego przedsięwzięcia. Dyrektor Szpitala Andrzej Jackowski został zobowiązany do przedstawienia wstępnego kosztorysu inwestycji na październikowym posiedzeniu Rady Społecznej przy SP ZOZ w Kępnie.

Wtorkowe spotkanie jest doskonałym przykładem na bardzo dobrze układającą się współpracę pomiędzy powiatem kępińskim a wchodzącymi w jego skład gminami. Uruchomienie oddziału ortopedycznego bez wątpienia przyczyni się do poprawy dostępu do usług medycznych wszystkich mieszkańców.

Nie znaleziono galerii.