18 Styczeń 2019

Z wielkim smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, bliskim i współpracownikom śp. Prezydenta.

Nie godzimy się na taką agresję, na bestialstwo. Ludzkie życie jest największą, najcenniejszą wartością.

Gdańsk stracił człowieka, który wiele zrobił dla miasta i jeszcze wiele mógł zrobić. Łączymy się w modlitwie z tymi, dla których Paweł Adamowicz był ważny, wierząc, że nasze prośby przyniosą wsparcie i dodadzą siły.

Wicestarosta Kępiński                       Starosta Kępiński

Alicja Śniegocka                             Robert Kieruzal