17 Styczeń 2021
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka

starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka,
starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, wójt gminy Doruchów Urszula Kowalińska, sekretarz gminy Doruchów Sławomir Jędrzejewski, przewodnicząca rady gminy w Doruchowie Renata Płonka
Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Harcerze przy grobie Stanisława Thiela

17 stycznia przypada 101. rocznica powrotu Ziemi Kępińskiej do macierzy. Tego dnia do Kępna wkroczył 11. Pułk Strzelców Wielkopolskich na czele z pułkownikiem Stanisławem Thielem.
Władze Powiatu Kępińskiego uczciły tę datę składając wiązankę kwiatów pod pomnikiem na kępińskim rynku. W uroczystości udział wzięli: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, członkowie zarządu: Krystyna Możdżanowska i Marek Potarzycki oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka.
Skolei w piątek 15 stycznia starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka udali się do Doruchowa w powiecie ostrzeszowskim, gdzie wspólnie z Wójt Gminy Doruchów Urszulą Kowalińską złożyli kwiaty na grobie Stanisława Thiela.