09 Maj 2022
W trakcie uroczystości
W niedzielę 8 maja w 77. rocznicę zakończenia II wojny światowej pod pomnikiem na kępińskim rynku odbyły się uroczystości upamiętniające pamięć ofiar tej wojny.
W trakcie uroczystości.
77. rocznica zakończenia II wojny światowej

Powiat Kępiński reprezentowali starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, członkowie zarządu powiatu: Renata Ciemny i Krystyna Możdżanowska oraz radny Grzegorz Berski.

Po zakończeniu uroczystości w rynku delegacja powiatu złożyła również kwiaty pod pomnikiem na kępińskim cmentarzu.