05 Czerwiec 2020
Dezynfekcja pomieszczeń Szkół Ponadpodstawowych w Kępnie

W dniu 5 czerwca została przeprowadzona dezynfekcja wszystkich pomieszczeń w szkołach ponadpodstawowych w Kępnie. Dezynfekcja ma za zadanie usunąć wszystkie będące w pomieszczeniu bakterie i wirusy oraz oczyścić powietrze w salach gdzie będą odbywały się egzaminy maturalne.

Dezynfekcja pomieszczeń o działaniu wirusobójczym została przeprowadzona przez firmę JCIS Sp. z o.o., posiadającą fachowy sprzęt                            i wykwalifikowanych pracowników do wykonywania działań dezynfekujących.

Szkoły, w których została przeprowadzona dezynfekcja pomieszczeń to Liceum Ogólnokształcące Nr I, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2.