08 Luty 2019

W piątek 8 lutego w Starostwie Powiatowym w Kępnie miało miejsce podpisanie kolejnej z umów, na mocy której Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie otrzyma ze strony Powiatu Kępińskiego wsparcie finansowe w postaci dotacji celowej. Umowa dotyczy kwoty 750 000 złotych, która przeznaczona ma być na zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla kępińskiego szpitala.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Powiat Kępiński udzielił podobnego wsparcia w kwocie 1 035 000 złotych również z przeznaczeniem na zakup sprzętu i wyposażenia szpitala.

Umowę podpisali ze strony powiatu starosta Robert Kieruzal i wicestarosta – Alicja Śniegocka przy kontrasygnacie skarbnika Marcina Trojaka. SPZOZ reprezentował dyrektor jednostki – Jakub Krawczyk przy kontrasygnacie głównego księgowego – Beaty Andrzejewskiej.