09 Grudzień 2009

8 grudnia na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie ponownie odbywały się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce w ramach „XI Licealiady 2009/2010” . Tym razem w rywalizacji udział wzięły reprezentacje dziewcząt. O tytuł „Mistrza Powiatu” walczyły drużyny z czterech szkół ponadgimnazjalnych, dla których Powiat Kępiński jest organem prowadzącym. Wszystkie zespoły prezentowały wyrównany poziom. Najskuteczniejszą drużyną rozgrywek okazała się reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie. II miejsce przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie, III miejsce Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi pod Kępnem oraz IV miejsce przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie. Puchary, dyplomy i piłki do siatkówki dla każdej szkoły wręczał Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel.