14 Październik 2021
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie Barbara Howis
 Dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie Barbara Howis
 Dzień Edukacji Narodowej w ZSP Nr 2

W czwartek 14 października Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki wzięli udział w szkolnej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowej Nr 2 w Kępnie.
Podczas uroczystości wręczono nagrodę dyrektora szkoły dla nauczycieli ZSP Nr 2 w Kępnie, nie zabrakło także licznych życzeń złożonych przez gości zaproszonych na tę uroczystość oraz występów artystycznych wykonanych przez uczniów szkoły.
Starosta Robert Kieruzal oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego złożyli życzenia dla nauczycieli pracujących w ZSP Nr 2 oraz przekazali kwiaty na ręce dyrektora placówki Barbary Howis.