20 Listopad 2020
Dzień Pracownika Socjalnego - 21 listopada

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego obchodzonego 21 listopada,            Starosta Kępiński wraz z Zarządem Powiatu Kępińskiego składa wszystkim Pracownikom Socjalnym z terenu Powiatu Kępińskiego najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość, ofiarny trud oraz wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.      W dniu Waszego Święta życzymy Wam, aby pomoc drugiemu człowiekowi była dla Was prawdziwym spełnieniem i przynosiła satysfakcję z wykonywanej pracy, by zawsze budziła szacunek ze strony tych, którzy doświadczają jej dobrych skutków.

Życzymy wytrwałości i cierpliwości oraz zadowolenia z trudnej i niezwykle odpowiedzialnej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.