14 Wrzesień 2020
Na zdjęciu: Zdzisław Urbańczyk - Prezes Szkolnego Związku Sportowego
Na zdjęciu: Zdzisław Urbańczyk - Prezes Szkolnego Związku Sportowego "Wielkopolska", Agnieszka Wodnik - uczennica ZSP Nr 1, Adam Kłodnicki - Powiatowy Organizator Sportu, Filip Gasztych - uczeń ZSP Nr 1, Mirosław Dębowski - Wiceprezes Szkolnego Związku Sportowego "Wielkopolska"
W piątek 11 września 2020 roku w Żerkowie podczas Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2020/2021 dokonano podsumowania Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W XXI Licaliadzie 2019/2020.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie w klasyfikacji punktowej na najbardziej usportowioną szkółę zajął II miejsce w Wielkopolsce. Pamiątkowy puchar, dyplom i certyfikat na 2500 zl. wręczył Prezes Szkolnego Związku Sportowego " Wielkopolska" w Poznaniu Zdzisław Urbańczyk. Gratulacje od Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka dla Powiatu Kępińskiego za zajęcie III miejsca we współzawodnictwie powiatów XXI Wielkopolskiej Licealiady w roku szkolnym 2019/2020. Pamiątkowy puchar dla szkoły i statuetkę dla powiatu odebrali uczniowie ZSP Nr 1 w Kępnie Agnieszka Wodnik, Filip Gasztych w asyście Powiatowego Organizatora Sportu Adama Kłodnickiego.

Starosta Kępiński Robert Kieruzal składa gratulacje i życzy dalszych sukcesów.