do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
11 Maj 2018
kategoria:
Aktualności

Dnia 10 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Kępnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce w ramach „XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018”. Do zawodów przystąpiło ponad stu pięćdziesięciu zawodników z powiatu kępińskiego reprezentujących szkoły podstawowe w rocznikach 2002-2004. Zawody zostały zorganizowane przez Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz spółkę „Projekt –Kępno” . Pamiątkowe medale i dyplomy dla pierwszych trzech zawodniczek i zawodników oraz sztafet wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego menager spółki „Projekt-Kępno” Marek Kłoczaniuk i Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce                  "XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/2018"

Kępno, 10.05.2018 r.

        Dziewczęta                                                                                                     Chłopcy

100 m

 

1.Łukianowska Katarzyna  13,22 SP Bralin                      1.Gruszka Krystian  11.99 SP Mroczeń

2.Kędzia Oliwia                   14,54 SP Mikorzyn                2.Ziomko Eryk       12,24 SP-3 Kępno

3.Michalska Paulina          14,77 SP Mroczeń                 3.Słupianek Gracjan 12,36 SP Mikorzyn

300 m

 

1.Jerczyńska Klaudia         50,46 SP Mroczeń                 1.Kruber Michał     41,32 SP Rychtal

2.Gruszka Paulina             50,61 SP-3 Kępno                  2.Skiba Szymon      41,79 SP Mroczeń

3.Zawada Martyna          50,48 SP Mroczeń                  3.Froń Dominik      42,61 SP Laski

600/1000 m

 

1.Pietrzak Alicja              1,58,48 SP-2 Kępno                  1.Piasecki Dawid    2,57,20 SP Laski

2.Pastusiak Zuzanna      2,01,00 SP-3 Kępno                  2.Gajewski Dominik  2,57,81 SP-3 Kępno

3.Pelińska Sandra          2,08,76 SP Mikorzyn                 3.Janicki Dominik   2,59,81 SP-3 Kępno

1000/2000 m

 

1.Rybczyńska Milena      3,32,44 SP-2 Kępno                1.Fojtar Kacper     6,44,22 SP Mroczeń

2.Przewdzięk Weronika  3,34,,72 SP Bralin                   2.Babis Jakub       6,52,68 SP Bralin

3.Drelak Milena               3,38,07 SP Bralin                    3.Gawlik Adrian     6,56,24 SP Opatów

sztafeta 4 x 100 m

 

1.SP Mroczeń             58,33                                           1. SP Mroczeń       47,66

2.SP-1 Kępno             59,50                                            2. SP Trzcinica     50,20

3.SP-2 Kępno             61,20                                           3.SP Hanulin        51,64

sztafeta szwedzka (100+200+300+400) m

 

1.SP Rychtal             2,43,19                                        1.SP Mroczeń        2,20,57

2.SP Bralin              2,48,19                                         2.Gimn.Opatów       2,20,62

3.SP Mroczeń             2,52.00                                    3.SP Rychtal        2,22,38

skok w dal

 

1.Łazaj Katarzyna        4,76 SP Rychtal                      1.Jeziorny Filip    5,46 SP Opatów

2.Biegańska Hanna        4,49 SP-1 Kępno                 2.Dyla Kacper       5,28 SP-1 Kępno

3.Kruber Weronika        4,45 SP Trzcinica                3.Steć Bartłomiej   5,07 SP-2 Kępno

skok wzwyż

 

1.Wodnik Agnieszka       135 SP Rychtal                    1.Spigiel Maciej    160 SP Trzcinica

2.Winiarska Milena       135 SP Mroczeń                   2.Klepin Filip      150 SP Mroczeń

3.Sołyga Kinga           135 SP Myjomice                      3.Jentsch Adrian    145 SP-2 Kępno

pchnięcie kulą

 

1.Stopka Malwina         8,87 SP Mroczeń                1.Lubowski Patryk   10,40 SP Mroczeń

2.Kukuła Julia           8,38 SP-3 Kępno                      2.Belka Kacper      10,01 SP-3 Kępno

3.Zimoch Gabriela        8,28 SP Trzcinica                3.Oświecimski Miłosz 9,67 SP-3 Kępno

rzut oszczepem

 

1.Wodnik Agnieszka       28,31 SP Rychtal              1.Górecki Bartosz    32,18 SP Mroczeń

2.Janus Katarzyna        21,94 SP -2 Kępno              2.Stanisławczyk Kacper 25,33 SP Rychtal

3.Szubert Weronika       19,55 SP Mroczeń           3.Szkudlarek Szymon   21,19 SP Bralin

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H