Koncert Papieski
- kategoria:
- Aktualności
Koncert Papieski
W niedzielę, 18 maja w kościele pw. św. Marcina w Kępnie odbył się koncert z okazji 105. rocznicy urodzin Jana Pawła II.
To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wielu miłośników pięknych utworów, nawiązujących do przesłania płynącego z pontyfikatu Jana Pawła II.Obok licznie zebranej publiczności w koncercie uczestniczyli: Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Wicestarosta Kępiński Renata Ciemny, Członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki i Marek Kowalski oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Renata Gość.
Serdecznie dziękujemy tym, którzy uświetnili koncert swoją obecnością:
Reprezentacyjny Chór Powiatu Kępińskiego CON BRIO
Chór Laskowianie
Zespół Dźwięki Nadziei
Zespół Perzowianie
Chór Per Quattro Voci
Zespół Harmonia
Zespół Słupianie
Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku UNISONO
Konrad Konieczny
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906

















