08 Luty 2019

W czwartek 7 lutego w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się spotkanie Starosty Kępińskiego – Roberta Kieruzala z Burmistrzem Miasta i Gminy Kępno – Piotrem Psikusem.

Jego celem było określenie priorytetowych z punktu widzenia gminy Kępno zadań inwestycyjnych związanych z infrastrukturą dróg powiatowych. Starosta z kolei przedstawił możliwości finansowe powiatu w tym zakresie, jak również już zaplanowane na ten rok zadania inwestycyjne na drogach powiatowych zlokalizowane na obszarze gminy Kępno.

Czwartkowe spotkanie było również okazją do określenia możliwości partycypowania gminy Kępno w planowanych do realizacji przez powiat zadaniach.

W spotkaniu udział wzięli także ze strony starostwa: Alicja Śniegocka – wicestarosta, Magdalena Osada – sekretarz, Marcin Trojak – skarbnik, Maciej Hojeński – dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg. Burmistrzowi towarzyszyli: Artur Kosakiewicz – zastępca burmistrza oraz Marek Misała – prezes spółki Wodociągi Kępińskie.