Zwycięzcy turnieju MUKS "Czarni" przy ZSP Nr 1 w Kępnie
Prezes MUKS "Czarni" Bogumiła Drobina, Wiceprezes MUKS "Czarni" Adam Kłodnicki, nauczyciele wychowania fizycznego
3. miejsce w turnieju-reprezentacja LO Nr I w Kępnie
2. miejsce w turnieju-  reprezentacja ZS nr 1 Wieluń
2. miejsce w turnieju- reprezentacja ZS nr 1 Wieluń
1. miejsce w turnieju-reprezentacja MUKS
1. miejsce w turnieju-reprezentacja MUKS "Czarni"
Międzywojewódzki Turniej w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” przy ZSP Nr 1 w Kępnie

W związku z 20-leciem MUKS „Czarni przy ZSP Nr 1 w Kępnie, Zarząd tego klubu przygotował i przeprowadził imprezę sportową dla uczniów szkół średnich.

Dnia 13 grudnia 2022  roku w sali gimnastycznej ZSP Nr 1 w Kępnie i sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbył się Międzywojewódzki Turniej w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych. Z województwa dolnośląskiego stawiła się reprezentacja Zespołu Szkół z Milicza. Województwo opolskie reprezentował Zespół Szkół Mechanicznych z Namysłowa. Zespół Szkół nr 1 z Wielunia to reprezentant województwa łódzkiego. Pozostałe drużyny to uczniowie reprezentujący szkoły z naszego powiatu.

Najlepszy bramkarz: Tomasz Zimoch MUKS „Czarni” II

Tytuł Mistrza Międzywojewódzkiego Turnieju w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych przypadł reprezentacji MUKSCzarni” I przy  ZSP Nr 1 w Kępnie. Miejsce drugie zajęła reprezentacja ZS nr 1 w Wieluniu.  Miejsce trzecie zajęła reprezentacja LO Nr I  w Kępnie.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tobiasz Świtoń z MUKS „Czarni” I w Kępnie. Najlepszy strzelec to Kamil Uruszek z ZS nr 1 w Wieluniu. Najlepszym bramkarzem został Tomasz Zimoch z MUKS „Czarni” II przy ZSP Nr 1 w Kępnie.

Pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy  dla każdej z uczestniczących drużyn wręczyli w imieniu Starosty Kępińskiego  Roberta Kieruzala, Prezes MUKS „Czarni” Bogumiła Drobina i Wiceprezes MUKS „Czarni” Adam Kłodnicki.