Strona główna Wydarzenia
26 Marzec 2010
kategoria:
Aktualności

W Bralinie w dniach 22 i 23 marca br. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2009/2010. W kategorii dziewcząt I miejsce i tytuł Mistrzyni Powiatu wywalczyła Weronika Świątek z SP w Łęce Opatowskiej. II miejsce zajęła Weronika Macioszczyk również reprezentująca SP w Łęce Opatowskiej oraz III miejsce Magdalena Łatka z SP w Bralinie.
W rywalizacji sportowej wśród chłopców I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu wywalczył Miłosz Sułkowski z SP w Nowej Wsi Książęcej. II miejsce zajął Bartłomiej Świątek z SP w Łęce Opatowskiej, III miejsce przypadło Szymonowi Urbańskiemu z SP w Łęce Opatowskiej.
Medale i pamiątkowe dyplomy wraz z gratulacjami zwycięzcom przekazali Wicestarosta Kępiński Zenon Kasprzak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bralinie Adam Pruban.