12 Styczeń 2023
Uczestnicy turnieju
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Piotr Kubot, Jakub Parzonka (najlepsi snajperzy turnieju)
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Piotr Kubot, Jakub Parzonka
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie- Mistrzowie Powiatu w Futsalu
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie - Mistrzowie Powiatu w Futsalu
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Szymon Skiba -najlepszy zawodnik turnieju
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Szymon Skiba - najlepszy zawodnik turnieju
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dawid Karnasiewicz- najlepszy bramkarz turnieju
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dawid Karnasiewicz - najlepszy bramkarz turnieju
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dawid Rachel- kapitan zwycięskiej reprezentacji ZSP Nr 1 w Kępnie
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Dawid Rachel - kapitan zwycięskiej reprezentacji ZSP Nr 1 w Kępnie
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki
Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach "XXIV Licealiady 2022/2023".

Dnia 11 stycznia 2023 roku w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach "XXIV Licealiady 2022/2023". Do turnieju przystąpiły trzy reprezentacje szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu. W mistrzostwach uczestniczyła młodzież urodzona w roku 2003 i młodsza. Zespół liczył dziesięciu zawodników - uczniów jednej szkoły. Na boisku mogło grać czterech zawodników + bramkarz.

Rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie pokonała zespół z ZSP Nr 2 w Kępnie 2:1. W drugim meczu "Stary Ogólniak" uległ reprezentacji ZSP Nr 1 w Kępnie 0:1. W meczu o drugie miejsce gospodarz zawodów pokonał zespół z ZSP Nr 2 w Kępnie 5:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Dawid Karnasiewicz, najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Szymona Skibę. Obaj zawodnicy reprezentują ZSP Nr 1 w Kępnie. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Piotr Kubot z LO Nr I w Kępnie.

Pamiątkowy puchar za I miejsce, dyplomy, piłki do futsalu oraz nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników wręczył Starosta Kępiński Robert Kieruzal.