13 Styczeń 2022
Rocznik 2009 i młodsi, najlepszy zawodnik, strzelec i bramkarz oraz Starosta Kępiński Robert Kieruzal na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu.
Rocznik 2009 i młodsi, SP nr 1 Kępno, mistrz powiatu na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu. Rocznik 2009 i młodsi, SP nr 1 Kępno, mistrz powiatu na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu.
Rocznik 2009 i młodsi, SP nr 1 Kępno, mistrz powiatu
Rocznik 2009 i młodsi, SP Krążkowy, wicemistrz powiatu na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu
Rocznik 2009 i młodsi, SP Krążkowy, wicemistrz powiatu
Uczestnicy Mistrzostw Powiatu w Futsalu, rocznik 2009 i młodsi
Rocznik 2009 i młodsi, SP Bralin, miejsce 3 na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu, trener Michał Górecki oraz Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Rocznik 2009 i młodsi, SP Bralin, miejsce 3. na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu, trener Michał Górecki oraz Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Uczestnicy Mistrzostw Powiatu w Futsalu, rocznik 2007-2008
Rocznik 2007-2008, SP nr 1 Kępno, miejsce 3 na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu.
Rocznik 2007-2008, SP nr 1 Kępno, miejsce 3. na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu, wój gminy Perzów Danuta Froń, trener Zdzisław Górecki, dyrektor ZS w Trębaczowie Artur Tokarz
Rocznik 2007-2008, SP Opatów, miejsce 2 na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu.
Rocznik 2007-2008, SP Opatów, miejsce 2. na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu, wójt gminy Perzów Danuta Froń, trener Przemysław Durlej, dyrektor ZS w Trębaczowie Artur Tokarz
Rocznik 2007-2008, SP Donaborów, miejsce 1
Rocznik 2007-2008, SP Donaborów, miejsce 1. na Mistrzostwach Powiatu w Futsalu, wójt gminy Perzów Danuta Froń, trener Urszula Kurek, dyrektor ZS w Trębaczowie Artur Tokarz
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu.Najlepszy zawodnik, strzelec i bramkarz
Najlepszy zawodnik, strzelec i bramkarz Mistrzostw Powiatu w Futsalu, wójt gminy Perzów Danuta Froń, dyrektor ZS w Trębaczowie Artur Tokarz

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Szkół Podstawowych

Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie, Urząd Gminy w Perzowie i Zespół Szkół w Trębaczowie zorganizowali w dniach 11 i 12 stycznia 2022 roku Mistrzostwa Powiatu w Futsalu.

Zarówno w pierwszy dzień jak i w drugi dzień do turnieju zgłosiło się siedem drużyn ze szkół podstawowych z naszego powiatu. Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej to impreza organizowana po raz dwudziesty trzeci.

W tym roku szkolnym do turnieju przystąpili chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Rozegrano czternaście spotkań, w wyniku czego wyłoniono najlepszą drużynę, którą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie. Marcel Markowski-najlepszy strzelec, Alan Rokicki- najlepszy bramkarz turnieju (SP nr 1 Kępno). Maciej Kaźmierczak to najlepszy zawodnik zawodów (SP Krążkowy). Pamiątkowe puchary, dyplomy wręczył Starosta Kępiński Robert Kieruzal.

Następnego dnia do rywalizacji sportowej przystąpili uczniowie z rocznika 2007 i 2008. Bezkonkurencyjną drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Donaborowa, wygrywając wszystkie mecze eliminacyjne w grupie, jak i mecze finałowe. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Tobiasz Świtoń z Donaborowa uzyskując dziewięć trafień dla swojej drużyny. Oskar Nagiel z Opatowa został najlepszym bramkarzem zawodów. Jakub Królikowski to najlepszy zawodnik  mistrzostw.
Wójt Gminy Perzów Danuta Froń w towarzystwie Dyrektora Zespołu Szkół w Trębaczowie Artura Tokarza, wręczyli pamiątkowe puchary i dyplomy uczestniczącym drużynom.