Strona główna Wydarzenia
16 Kwiecień 2019
kategoria:
Aktualności

Dnia 12 kwietnia 2019 roku na boisku LO Nr I w Kępnie rozegrano mecz, który wyłonił Mistrza Powiatu w Piłce Nożnej w ramach 'XX Licealiady 2018/2019".

Do turnieju przystąpiły dwie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych  z naszego powiatu. Po pierwszej połowie meczu reprezentacja ZSP Nr 1 uzyskała wynik remisowy 2:2 z gospodarzami turnieju. Jednak druga połowa należała do reprezentacji ZSP Nr 1 w Kępnie, gdzie dobrą skutecznością popisał się Sebastian Krawczyk zdobywca  trzech bramek, uzyskując tym samym tytuł najlepszego strzelca. Mecz zakończył się wynikiem 7: 3 dla ZSP Nr 1.

Najlepszym bramkarzem został Filip Gasztych, najlepszym zawodnikiem Dawid Osesiak , wszyscy zawodnicy to uczniowie z  reprezentacji ZSP Nr 1 w Kępnie. W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczono pamiątkowy puchar najlepszej drużynie i dyplomy oraz piłki uczestniczącym drużynom.