29 Listopad 2021
 Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie-Mistrzynie Powiatu.
   Reprezentacje LO Nr I w Kępnie, ZSP Nr 1 w Kępnie
 Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie
 Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, najlepsza bramkarka turnieju Oliwia Olejnik, Wicedyrektor LO Nr I w Kępnie Karina Zalesińska
 Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju Oliwia Sobczak, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
 Weronika Przewdzięk -najlepsza zawodniczka turnieju, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Wicedyrektor LO Nr I w Kępnie Karina Zalesińska

W piątek 26 listopada 2021 roku w sali sportowej LO Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu       w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
W ramach "XXIII Licealiady 2021/2022" do zawodów przystąpiły dwie reprezentacje szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu. W wyniku rywalizacji sportowej do ścisłego Finału Rejonu Kaliskiego awansowały obie drużyny, który odbędzie się w Kępnie pierwszego grudnia 2021 roku. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Przewdzięk z LO Nr I  w Kępnie. Najlepszą bramkarką została Julia Olejnik, najskuteczniejszą zawodniczką została Oliwia Sobczak. Obie zawodniczki reprezentują mistrzowski zespół ZSP Nr 1 w Kępnie. Pamiątkowe dyplomy, puchar i piłki do piłki ręcznej wręczyła Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka                  i Wicedyrektor LO Nr I w Kępnie Karina Zalesińska.