23 Listopad 2022
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy turnieju
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, najlepszy bramkarz, strzelec i zawodnik turnieju
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie-Mistrzynie Powiatu
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie - Mistrzynie Powiatu
Najlepsza zawodniczka, najskuteczniejsza zawodniczka i najlepsza bramkarka turnieju
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, najlepsza zawodniczka, najskuteczniejsza zawodniczka i najlepsza bramkarka turnieju
Reprezentacja LO Nr I w Kępnie-Mistrzowie Powiatu
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska oraz reprezentacja LO Nr I w Kępnie - Mistrzowie Powiatu

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

W dniu 22 listopada 2022 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.
Do turnieju w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie reprezentacje.
W kategorii chłopców przystąpiły do zawodów trzy reprezentacje szkół średnich z naszego powiatu.
W wyniku rywalizacji sportowej w ramach "XXIV Licealiady 2022/2023” wyłoniono najlepsze zespoły w tej dyscyplinie.

W kategorii dziewcząt rywalizacja wyglądała następująco:

ZSP Nr 1 - LO Nr I Kępno                 28:22

W kategorii chłopców wyniki przedstawiały się następująco:

ZSP Nr 2 Kępno - ZSP Nr 1 Kępno       13:11

LO Nr I Kępno - ZSP Nr 2 Kępno          14:5

ZSP Nr 1 Kępno - LO Nr I Kępno         5:13

Najlepszą zawodniczką została Oliwia Sobczak z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najskuteczniejszą zawodniczką została Jagoda Kaczor z LO Nr I w Kępnie. Julia Olejnik z ZSP Nr 1 w Kępnie została najlepszą bramkarką.

Najlepszym zawodnikiem został Maciej Sowa z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszy strzelcem został Mikołaj Lubojański z LO Nr I w Kępnie. Najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Antczaka z LO  Nr I w Kępnie.

Podsumowania i wręczenia pamiątkowych pucharów, dyplomów i piłek do piłki ręcznej dla uczestniczących
w turnieju drużyn dokonała w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.