17 Styczeń 2011
Dnia 11stycznia 2011 roku w hali Kepińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach XII Gimnazjady 2010/2011. W kategorii dziewcząt stawiły się trzy reprezentacje szkół gimnazjalnych natomiast w kategorii chłopców pięć reprezentacji szkół gimnazjalnych naszego powiatu. Turniej przeprowadzono grając systemem "każdy z kazdym". Wśród dziewcząt I miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 w Kępnie. II miejsce zajęło Gimnazjum Nr 2 w Kepnie. Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum w Trzcinicy. Wsód chłopców pierwsze miejsce zajęło Giumnazjum Nr 2 w Kępnie. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 w Kępnie. Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum w Mroczeniu. Kolejne miejsca zajęły Gimnazjum w Opatowie i Gimnazjum w Trzcinicy. Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczył Wicestarosta Kępiński Ryszard Dachowski.