18 Czerwiec 2021
 Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców „XXII Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2020/2021”

W czwartek 17 czerwca 2021 roku w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Organizatorami zawodów był Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie i Urząd Gminy w Łęce Opatowskiej.
W kategorii dziewcząt szkół podstawowych do zawodów przystąpiły cztery pary natomiast  w kategorii chłopców do gier przystąpiło pięć par. Mecze  rozegrano systemem ”każdy z każdym”. W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala najlepszym parom wręczono pamiątkowe medale i dyplomy  Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
Dziewczęta:
I miejsce - Zofia Brząkała, Natalia Chlewicka – SP Perzów