08 Grudzień 2009

7 grudnia 2009r. na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach „XI Licealiady 2009/2010” W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych  z terenu powiatu kępińskiego.

I miejsce oraz tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie. II miejsce zajęła reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie, III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi pod Kępnem oraz IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek okazał się Karol Świątek uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1. Puchary oraz dyplomy wręczał i ufundował Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel wraz z Wicedyrektorem ZSP Nr 1 Adamem Mikołowskim.