do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
KOMUNIKAT STAROSTY KĘPIŃSKIEGO DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU KĘPIŃSKIEGO
Strona główna Wydarzenia
13 Październik 2020
kategoria:
Aktualności
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Danuta Stefańska, Ewa Moska, Karolina Sczepańska, Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego; Sylwia Bednarz, Urszula Tyra, Grzegorz Mikołowski  z ZSP Nr 1; Ewa Jobczyk, Jarosław Dominik, Bogusław Drab z ZSP Nr 2 oraz Joanna Rachel i Anna Ratajszczak z ZSS w Słupi pod Kępnem
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Danuta Stefańska, Ewa Moska, Karolina Sczepańska, Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego; Sylwia Bednarz, Urszula Tyra, Grzegorz Mikołowski z ZSP Nr 1; Ewa Jobczyk, Jarosław Dominik, Bogusław Drab z ZSP Nr 2 oraz Joanna Rachel i Anna Ratajszczak z ZSS w Słupi pod Kępnem
We wtorek 13 października 2020 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Kępiński.

Nagrodzeni zostali:  Danuta Stefańska, Ewa Moska, Karolina Sczepańska, Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego; Sylwia Bednarz, Urszula Tyra, Grzegorz Mikołowski  z ZSP Nr 1; Ewa Jobczyk, Jarosław Dominik, Bogusław Drab z ZSP Nr 2 oraz Joanna Rachel i Anna Ratajszczak z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W imieniu władz powiatowych gratulacje wyróżnionym złożyli Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Alicja Śniegocka. W swoim wystąpieniu podziękowali za trud i zaangażowanie w podnoszenie jakości powiatowej oświaty a także złożyli na ręce dyrektorów życzenia wszelkiej pomyślności dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

W uroczystości wzięli także udział naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz dyrektorzy placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H