13 Październik 2021
 Nagrody Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 2 w Kepnie Barbara Howis
  Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina
 Nagrody Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej
W środę 13 października 2021 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Kępiński.
Nagrodzeni zostali:  Lidia Kulik, Paulina Pacyna-Dawid, Marzena Piasta z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego; Bogumiła Drobina, Ewa Kijak-Dacko, Maria Połomska-Wojtasik, Janusz Pruchnicki  z ZSP Nr 1; Barbara Howis, Katarzyna Bartnik-Domal, Barbara Mędel z ZSP Nr 2 oraz Alicja Zimoch, Katarzyna Biegańska i Łukasz Gruszka z ZSS w Słupi pod Kępnem.
Należy dodać, że na wniosek organu prowadzącego nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty wyróżniona została Danuta Stefańska – dyrektor LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego.
W imieniu władz powiatowych gratulacje wyróżnionym złożył Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Alicja Śniegocka oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Jędrecka. W swoim wystąpieniu Starosta podziękował za trud i zaangażowanie w podnoszenie jakości powiatowej oświaty a także złożył na ręce dyrektorów życzenia wszelkiej pomyślności dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.
W uroczystości wzięli także udział członkowie Zarządu: Renata Ciemny, Krystyna Możdżanowska i Marek Potarzycki, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak,  naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik oraz dyrektorzy placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński.