18 Czerwiec 2021
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSS w Słupi pod Kępnem Alicja Zimoch, Naczelnik Wydziału Edukacji Sportu Andrzej Jóźwik
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Sportu Andrzej Jóźwik

W piątek 18 czerwca Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka wręczyli uroczyście Pani Bogumile Drobinie akt przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie oraz Pani Alicji Zimoch akt pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem.

W związku z upływem z dniem 31 sierpnia 2021 r. kadencji Pani Dyrektor Bogumiły Drobiny Zarząd Powiatu Kępińskiego postanowił w oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 podjął decyzję o przedłużeniu powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie do 31 sierpnia 2025 r. Zarząd Powiatu Kępińskiego w oparciu                       o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 podjął również decyzję o przedłużenie pełnienia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi po Kępnem do dnia 31 sierpnia 2022 roku Pani Alicji Zimoch.