do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
13 Luty 2018
kategoria:
Aktualności

Dwa nowe samochody dla Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, volkswagen T6 i opel astra 5 przekazano uroczyście we wtorek, 13 lutego. Osobowy opel został w połowie sfinansowany przez Powiat Kępiński i Gminę Kępno.

Kluczyki do nowych pojazdów uroczyście przekazali kępińskim funkcjonariuszom wicestarosta Grażyna Jany i burmistrz Piotr Psikus. W uroczystości udział wziął I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, inspektor Roman Kuster, a także I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, podinspektor Robert Ciesielski.

- To kolejny taki pojazd, który współfinansuje samorząd powiatowy - powiedziała w swoim wystąpieniu wicestarosta Grażyna Jany. - Współpraca naszego samorządu z miejscową KPP układa się bardzo dobrze, a dzisiejsza uroczystość to jej dowód. Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie naszych mieszkańców.

Radiowóz opel astra 5 o mocy 200 KM został sfinansowany z programu pod roboczą nazwą 50/50. Połowa kwoty pochodziła bowiem z Komendy Głównej Policji, a drugą połowę dorzuciły samorządy: powiatowy i miejsko-gminny.

Wcześnie, bo w październiku ubiegłego roku Powiat Kępiński dołożył do zakupu skody yeti.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H