27 Listopad 2020
Podczas przekazania byli obecni Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Prezes Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Powiatu Kępińskiego Pani Janina Mielcarek-Gorzendowska oraz Skarbnik Stowarzyszenia Pani Justyna Marczak.
W poniedziałek 23 listopada przekazane zostały pakiety pocztówek, które w ramach zadania publicznego pt.: "Pocztówki z Powiatu" zrealizowało Stowarzyszenie Plastyków Amatorów Powiatu Kępińskiego. Zadanie zostało współfinansowane jest ze środków budżetu Powiatu Kępińskiego w ramach otwartego konkursu ofert.
Informujemy również, że właśnie ruszyła internetowa wystawa prac, które zostały umieszczone na pocztówkach. Wystawa dostępna na Facebooku Powiatu Kępińskiego oraz na Facebooku Plastycy Kępno.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!