24 Czerwiec 2021
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Seniorów "Razem"
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz przedstawiciele Stowarzyszenia "Jesteśmy dla ciebie"
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz przedstawiciele Polskiego Związku Niewidomych Koło w Kępnie

W czwartek 24 czerwca 2021r. odbyło się spotkanie Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala i Z-cy Dyrektora PCPR  Beaty Kosędki z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu kępińskiego.
Spotkanie dotyczyło realizowanego przez PCPR zadania powiatu p.n. dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych.
Podczas spotkania przedstawiciele organizacji pozarządowych podpisali umowy na dofinansowanie realizacji zadań z zakresu organizacji różnego rodzaju imprez i wyjazdów dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu kępińskiego:
  1. Stowarzyszenie Seniorów „Razem” - zadanie pod nazwą: „Aktywny senior” w wysokości: 4.080,00 zł (28% kosztów całego zadania);
  2. Stowarzyszenie „Jesteśmy dla Ciebie” - zadanie pod nazwą: Jubileusz 40-lecia istnienia Domu Pomocy Społecznej w Rzetni „Biesiada po zbójnicku” w wysokości: 5.840,00 zł (40% kosztów całego zadania);
  3. Polski Związek Niewidomych Koło w Kępnie - zadanie pod nazwą: „Dzień Białej Laski i Dzień Seniora 2021” w wysokości: 600,00 zł (50% kosztów całego zadania).