21 Luty 2019

Umowę z firmą Formedis na przeprowadzenie audytu oraz sporządzenie programu naprawczego dla kępińskiego szpitala podpisano w środę, 20 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kępinie.

Dokument parafowali ze strony Powiatu Kępińskiego - Starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka. Formedis reprezentował partner zarządzający - Piotr Magdziarz.

To kolejny element działań władz Powiatu Kępińskiego związany z poprawą sytuacji kępińskiego szpitala. Realizacja przygotowanego programu naprawczego ma wpłynąć na poprawę kondycji finansowej placówki i poprawić jej funkcjonowanie.

Formedis to firma z ponad 25-letnim doświadczeniu na rynku usług medycznych. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów medycznych.