24 Maj 2020
Na fotografii Starosta Robert Kieruzal oraz ppłk. Wyrzykowski z 12. Wielkopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju
Na zakończenie akcji poboru próbek na obecność COVID-19 prowadzonej w Kępnie w dniach 23-24 maja Starosta Powiatu Kępińskiego Robert Kieruzal podziękował żołnierzom 12. Wielkopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju za okazane zaangażowanie w przeprowadzenie badań wymazowych.
Warto w tym momencie podkreślić, ze inicjatywa ta spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony mieszkańców naszego regionu. Tylko w sobotę na badanie zgłosiło się 455 osób. Akcja prowadzona w niedzielę spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem.