do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
KOMUNIKAT STAROSTY KĘPIŃSKIEGO DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU KĘPIŃSKIEGO
Strona główna Wydarzenia
30 Lipiec 2020
kategoria:
Aktualności
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka podczas posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
W czwartek 30 lipca 2020r. na wniosek Wicestarosty Kępińskiego Alicji Śniegockiej odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w formie wideokonferencji dotyczące przede wszystkim aktualnej sytuacji epidemiologicznej związanej z Covid-19 na terenie powiatu kępińskiego.

W interaktywnym spotkaniu udział wzięli: Wanda Lepka - dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kępnie, Zbigniew Bera – dyrektor ds. medycznych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie wraz z Marianem Olejniczakiem, Komendant Powiatowy Policji Mirosław Józefiak oraz włodarze i przedstawiciele Gmin wchodzących w skład powiatu.

Na posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego przedstawiano i omawiano aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu kępińskiego. Zwrócono uwagę na powszechny i częsty problem wśród mieszkańców, którzy nie stosują się do nadal obowiązujących obostrzeń- jest to przede wszystkim nienoszenie maseczek ochronnych.

Dyrektor ds. medycznych Zbigniew Bera poinformował, iż nadal jest możliwość wykonania w szpitalu badania w kierunku COVID-19 w kwocie 450zł. Zainteresowanie lokalnej społeczności powoli narasta, gdyż każdego dnia kilka osób poddaje się takiemu badaniu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H