16 Wrzesień 2020
Na zdjęciu podczas spotkania: Grażyna Jany-Wiceprzewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, Paweł Jeziorny- Naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu, Maria Pańczuk - Członek Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, Robert Kieruzal-Starosta Kępiński, Alicja Śniegocka-Wicestarosta Kepiński, Łukasz Wielgosz-Członek Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, Maria Kremer - Przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.
We wtorek 15 września odbyło się posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Członkowie rady zapoznali się z informacjami otrzymanymi od organizacji pozarządowych dotyczącymi realizacji wyznaczonych w statucie celów związanych z działaniami na rzecz osób niepełnosprawnych w czasie epidemii SARS-COV-2.
Stowarzyszenia w nadesłanych informacjach przedstawiły realizowane działania, jak również poinformowały o planowanych przedsięwzięciach, które się nie odbyły z uwagi na obecną sytuację w kraju.
Starosta Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Alicja Śniegocka poinformowali członków rady,                   iż w najbliższym czasie w powiecie kępińskim będzie realizowany program pilotażowy „Rehabilitacja 25 plus”.