do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
10 Wrzesień 2019
kategoria:
Aktualności
 
 
 
 

         Wyróżnionym w plebiscycie paniom wręczono kwiaty i drobne upominki. Wcześniej, w poniedziałek 2 września w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala plebiscytu „Hipokrates Wielkopolski 2019”.

Podczas niej  nagrody otrzymali najlepsi lekarze, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni i farmaceuci.

               Z radością pragniemy poinformować, że wśród nagrodzonych byli pracownicy naszego szpitala panie: Joanna Budzik-Janek, lekarz pediatra-neonatolog, która zajęła II miejsce wśród lekarzy pediatrów powiatu kępińskiego, Anna Sikora, która zajęła I miejsce i została pielęgniarką roku w powiecie kępińskim, Elżbieta Michlik, pielęgniarka z II miejscem i Monika Pindor-Peter, pielęgniarka,  która uklasowała się na III miejscu.

Pani lek. med. Joanna Budzik-Janek jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Wydziału Lekarskiego, specjalista pediatrii i neonatologii, związana z naszym szpitalem od 2009 roku. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora na Oddziale Noworodkowym

                  Pani Anna Sikora jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Kępnie. Od 27 lat pracuje w naszym szpitalu i to tutaj stawiała pierwsze kroki zawodowe. Pracę rozpoczęła na Oddziale Chirurgicznym. Obecnie jest pielęgniarką instrumentariuszką, zastępcą kierownika Bloku Operacyjnego.

                  Pani Elżbieta Michlik absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Kępnie. Po ukończeniu szkoły pracę rozpoczęła w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni. Od 14 lat jest pracownikiem naszego szpitala i pracuje na Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym w Grębaninie.

                   Pani mgr Monika Pindor-Peter pracuje w naszym szpitalu od 17 lat. Pracę u nas zaczynała na oddziale dla przewlekle chorych. Obecnie jest pielęgniarką oddziałową na Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii.

           Na co dzień panie to bardzo skromne i silne kobiety , z ogromną pasją do pracy,  empatią dla pacjentów i współpracowników. Za swój priorytet stawiają pomoc drugiemu człowiekowi, szczególnie choremu.

              

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H