do góry
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
21 Maj 2019
kategoria:
Aktualności
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

20 maja br. odbyła się „Gala XX-lecia samorządu powiatowego” jej integralną częścią było rozstrzygnięcie konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego” organizowanego z inicjatywy Starosty Powiatu Kępińskiego.  Konkurs patronatem honorowym objęła również Andżelika Możdżanowska poseł na sejm, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

To pierwsza tego typu inicjatywa realizowana wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Kępnie i Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie adresowana do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorców wyróżniających się dynamizmem  i innowacyjnością w działaniu prowadzących działalność na obszarze powiatu kępińskiego. Założeniem organizatorów było wyróżnienie lokalnych firm, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, aktywność w zakresie pozyskiwania funduszy dotacyjnych a także posiadają ciekawą ofertę. Są przyjazne ludziom i środowisku oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Łącznie w ramach konkursu wpłynęło ponad 70 zgłoszeń. Kapituła konkursowa wyłoniła najlepszych.

 LAUREACI W KATEGORII MIKROPRZEDSIĘBIORCA

  1. LANGUAGE SCHOOL - Szkoła Języków Obcych, Księgarnia Językowa, Biuro Tłumaczeń Barbara Howis
  2. „P jak Pysznie” Paweł Powroźnik
  3. Centrum Rozwoju i Terapii Ewelina Karwacka, Gudra Kamila

Wyróżnienie:

  1. Zakład Usługowo Handlowy „AS – ATELIER” Agnieszka Staszak
  2. Export - Import Alan Pol

 LAUREACI W KATEGORII MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

  1. ALLES COOL Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
  2. „MAR-S” Mariusz Słupianek
  3. BRACIA MAMCZAK s.c. Usługi Budowlane – Handel – Produkcja Wojciech Mamczak

Wyróżnienie:

  1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Meblohand” Leonard Braun
  2. BOTLAND B. Derkacz sp. j. Bartosz Derkacz, Eugeniusz Derkacz, Szymon Mońka

LAUREACI W KATEGORII ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA

  1. „Idźczak – Meble” Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Roman Idźczak
  2. „DIG – NET” Lenart sp. jawna Małgorzata, Jan, Kamil Lenart
  3. „DOM - ART – STYL” Piotr Śniegocki

Wyróżnienie:

POLAK MEBLE sp. z o.o  sp. k. Maciej Polak

Zakład Stolarsko – Tapicerski MARIDEX Export Import Maciej Musialski

 LAUREACI W KATEGORII DUŻY PRZEDSIĘBIORCA

  1. Fabryka Mebli WER-SAL Kaczorowscy sp. j. Bożena, Zbigniew, Łukasz Kaczorowscy
  2. Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. j. Lidia, Bernard, Damian Kaczorowscy
  3. MIRJAN sp. z o.o sp. k. Mirosława, Jan, Łukasz Rabiega

Wyróżnienie:

  1. STOLARZ - LEMPERT sp.k Mariola, Artur, Marcin Lempert
  2. Nowak Okucia Meblowe sp. z o.o sp. k.  Alojzy, Marcin, Dariusz Nowak

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H