31 Grudzień 2018

Dnia 22 grudnia 2018r. w świetlicy Domu Pomocy Społecznej w Rzetni odbyło się spotkanie kolędowe dla mieszkańców i pracowników. W spotkaniu udział wzięli przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego - Jolanta Jędrecka, starosta - Robert Kieruzal, członek Zarządu Powiatu Kępińskiego - Krystyna Możdżanowska oraz skarbnik powiatu - Marcin Trojak.

W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,  Zuzanna Puchalska. Podczas spotkania ks. Mirosław Jankowski dokonał poświęcenia nowego samochodu dla Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.

Dyrektor DPS, Zbigniew Tomczyk powitał zebranych mieszkańców i gości dziękując za przybycie. Mieszkańcy zaprezentowali krótki występ artystyczny o tematyce świątecznej. Starosta Robert Kieruzal i przybyli goście złożyli mieszkańcom i pracownikom życzenia bożonarodzeniowe i wręczyli słodkie upominki.

Przy brzmieniu pięknych kolęd goście wraz z personelem placówki odwiedzili wszystkich pozostałych mieszkańców, którzy ze względu na stan zdrowia przebywali w swoich pokojach.