30 Lipiec 2021
 Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżeliką Możdżanowska, Poseł na Sejm RP Katarzyną Sójką, Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Sekretarz Gminy Bralin Ewelina Pieles
Spotkanie włodarzy gmin

W piątek 30 lipca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyło się spotkanie włodarzy gmin z terenu powiatu kępińskiego z Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżeliką Możdżanowska oraz Poseł na Sejm RP Katarzyną Sójką. W spotkaniu uczestniczył również Starosta Kępiński Robert Kieruzal.
W trakcie spotkanie Poseł Andżelika Możdżanowska przekazała symboliczny czek na rzecz Gminy Bralin na kwotę 6 080 000,00 złotych stanowiący wartość pozyskanej przez tę jednostkę dotacji w ramach programu "Sportowa Polska 2021". Dotacja dotyczy inwestycji budowy hali sportowej w Bralinie. Czek w imieniu Wójta Gminy Bralin Piotra Hołosia odebrała sekretarz Ewelina Pieles.