22 Listopad 2021
 Spotkanie z pracownikami PCPR w Kępnie
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Dyrektor PCPR w Kępnie Zuzanna Puchalska
 Spotkanie z pracownikami PCPR w Kępnie
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Dyrektor PCPR w Kępnie Zuzanna Puchalska
W poniedziałek 22 listopada starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka spotkali sie z pracownikami        PCPR z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Tego dnia, szczególnie zwracamy uwagę na pracę wykonywaną na co dzień przez pracowników socjalnych.
Starosta złożył życzenia wszystkim pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie.
W innych krajach obchodzony jest Dzień Pracy Socjalnej. Międzynarodowe Stowarzyszenie Pracowników Socjalnych w Europie od wielu lat promowała ten dzień poprzez SWAD – Social Work Action Day.                Dzień Pracy Socjalnej od 1996 roku był tradycyjnie obchodzony przez pracowników socjalnych w Europie       w drugi wtorek listopada każdego roku. Od 2007 roku z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Pracowników Socjalnych, IFSW obchodzony jest Światowy Dzień Pracy Socjalnej (WSWD). Pierwszy raz obchodzili ten dzień pracownicy socjalni, również w Polsce dnia 27 marca 2007. W roku 2008 dzień ten obchodzono 15 kwietnia, a kolejny WSWD wyznaczony był na dzień 17 marca 2009 roku. W roku 2010 WSWD obchodzony był 16 marca, a jego tematem wiodącym była możliwość realizacji praw człowieka.