23 Wrzesień 2021
 Spotkanie z rolnikami

W czwartek 23 września w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie przy ulicy Przemysłowej odbyło się spotkanie z rolnikami. Tematem przewodnim spotkania było "Walka ASF. Nowe zasady BIOASEKURACJI w powiecie kępińskim. Współpraca na poziomie europejskim i krajowym".
W spotkaniu z rolnikami uczestniczyli Starosta Powiatu Kępińskiego Robert Kieruzal, Wicestarosta Powiatu Kępińskiego Alicja Śniegocka, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Poseł na Sejm Katarzyna Sójka, Powiatowy Lekarz Weterynarii Monika Klimczak, kierownik Biura Powiatowego w Kępnie ARiMR Marek Potarzycki oraz włodarze gmin z terenu powiatu kępińskiego.
Zakres tematyczny spotkania obejmował aktualną sytuację ASF w powiecie kępińskim, problemy bieżące wielkopolskiej wsi i rolnictwa oraz programy wsparcia dla polskiej wsi.