04 Maj 2023
W trakcie maszy
W trakcie mszy
Święto Konstytucji 3 Maja

W środę, 3 maja w 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Grzegorz Berski uczestniczyli we mszy świętej w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem świętego Marcina w Kępnie, a następnie złożyli kwiaty pod pomnikiem na kępińskim rynku.