28 Lipiec 2021
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal składa gratulacje
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal otrzymuje Medal 100-lecia Powstania Policji Państwowej
 Komendant Komenty Powiatowej Policji w Kępnie mł. insp. Mirosław Józefiak oraz Starosta Kępiński Robert Kieruzal
 Uroczyste obchody

W środę 28 lipca przed Komendą Powiatową Policji w Kępnie odbyły się obchody Święta Policji, Powiat Kępiński reprezentował Starosta Kępiński Robert Kieruzal, który przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie podinspektora Mirosława Józefiaka okolicznościowy list gratulacyjny.
Obchody rozpoczęły się od uroczystego apelu połączonego z wręczeniem odznaczeń oraz aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe.
Decyzją Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa wielkopolskiego za szczególne zasługi dla Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. wielkopolskiego Medal 100-lecia Powstania Policji Państwowej otrzymał Starosta Kępiński Robert Kieruzal.
 Złożono wiązanki pod pomnikiem upamiętniając policjantów Komendy Powiatowej Policji Państwowej w Kępnie pomordowanych w okresie II wojny światowej.