03 Kwiecień 2020
Tarcza Antykryzysowa

Tarcza Antykryzysowa to pakiet rozwiązań, który pomoże polskim firmom i ich pracownikom               w przejściu przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Informacje o wszystkich narzędziach jakie oferuje Tarcza, i sposobach wnioskowania o pomoc znaleźć można na uruchomionej stronie internetowej: www.gov.pl/TarczaAntykryzysowa.

2 kwietnia ruszyła także infolinia dla przedsiębiorców.

Stronę zbudowano w ten sposób, aby każdy mógł w szybki sposób znaleźć dedykowane dla siebie narzędzie. Pakiet ustaw proponuje rozwiązania dla różnych grup społecznych - dlatego to z myślą     o nich zaprojektowano architekturę informacji i ścieżkę dojścia do poszczególnych produktów.