30 Marzec 2010

26.03.2010 r. na dwóch salach gimnastycznych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie odbył się VII Międzywojewódzki Turniej w Siatkówce Chłopców o Puchar Prezesa MUKS „ Czarni” przy ZSP Nr 1.

Organizatorem turnieju był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy CZARNI działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie oraz Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego Kępnie. Puchary, Statuetki i dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników z poszczególnych zespołów wręczali Wicestarosta Kępiński Zenon Kasprzak, Wiceprezes MUKS CZARNI Adam Kłodnicki oraz Wicedyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Adam Mikołowski.

W turnieju udział wzięły następujące drużyny:

1. UKS „Tygrysy” Krzepice-województwo śląskie
2. II LO Milicz– województwo dolnośląskie
3. ZSP Nr 1 Praszka- województwo opolskie
4. I LO Wieruszów- województwo łódzkie
5. MUKS „Czarni” I Kępno- województwo wielkopolskie
6. MUKS „Czarni” II  Kępno-województwo wielkopolskie

Mecz o V  miejsce:
I LO Wieruszów- MUKS „Czarni” II  -1:2

Mecz o III miejsce:
ZSP Praszka- UKS „Tygrysy” Krzepice- 1:2

Mecz o I miejsce: